Rezervácie
Penzión TopkyPenzión TopkyPenzión TopkyPenzión TopkyPenzión TopkyPenzión TopkyPenzión TopkyPenzión TopkyPenzión TopkyPenzión TopkyPenzión TopkyPenzión TopkyPenzión TopkyPenzión TopkyPenzión TopkyPenzión Topky

Ubytovanie

Priamo na brehu Počúvadlianskeho jazera, najväčšieho jazera v srdci Štiavnických vrchov, Vás radi uvítame v Penzióne Topky. Pobyt u nás splní požiadavky aj náročnejších hostí. Veď posúďte sami, nádherná príroda navôkol, vlastná pláž pri jazere s možnosťami vodných športov, reštaurácia, útulné ubytovanie. Chýbalo by Vám vôbec niečo? Vezmite so sebou priateľov, známych, rodinu a príďte si k nám oddýchnuť.

Penzión je otvorený celoročne a ponúka Vám ubytovanie v 32 izbách a jednom apartmáne s celkovou kapacitou 68 lôžok. V ponuke máme:
- štyri 1-lôžkové izby s balkónom a výhľadom na jazero,
- dve 1-lôžkové izby s balkónom a výhľadom na prírodu,
- šesť 2-lôžkových izieb so samostatnými lôžkami a balkónom,
- jednu 2-lôžkovú izbu s manželskou posteľou a rozťahovacím gaučom,
- pätnásť 2-lôžkových izieb s manželskou posteľou a balkónom,
- štyri 3-lôžkové izby s manželskou posteľou a balkónom,
- jeden mezonetový apartmán pre 4 osoby.

Každá z izieb disponuje WiFi pripojením na internet , balkónom, posedením  a samozrejme vlastnou kúpeľňou. V tej použijete umývadlo, sprchovací kút, toaletu a uteráky.V okolí sa rozhodne nudiť nebudete. Príroda navôkol ponúka možnosti turistiky, cyklistiky, kúpania, vodných športov či prechádzok. Nevynechajte ani výstup na Sitno. Zaujímavý je aj Banskoštiavnický betlehem, Banka Láska – Dom Sládkovičovej Maríny, Galéria Jozefa Kollára či Štôlňa Glanzenberg. V zime využite neďaleký lyžiarsky svah v stredisku Salamandra Ski Resort či niektorú z bežkárskych tratí.
Ubytovanie s domácim zvieraťom je možný po dohode za poplatok len mimo letnej sezóny.
Tešíme sa na Vašu návštevu v Penzióne Topky. Veríme, že pobyt u nás si zamilujete a budete sa k nám radi vracať.

Cenník ubytovania